Apie mus

Finansų sprendimai

Ilgametę sėkmingos veiklos patirtį turinti įmonė „Finansų sprendimai“ teikia buhalterinės apskaitos paslaugas visų juridinių tipų įmonėms.
Subūrėme jauną ir kompetetingą specialistų komandą, kuri pasiruošusi Jums dirbti ir padėti siekti užsibrėžtų veiklos rezultatų. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl įpatingą dėmesį skiriame savo klientams. Mes garantuojame darbo kokybę ir laiku atliekamą darbą, kruopštumą ir atsakomybę, kad galėtume Jums užtikrinti maksimalią naudą, o mes įgautume klientų pasitikėjimą.

Kartu su partneriais padėsime spręsti visas problemas apskaitos, mokesčių, teisės srityse, susijusias su Jūsų įmonės vykdoma veikla, parengsime reikiamus dokumentus, atstovausime Jus valstybinėse institucijose.
Mes siūlome Jums bendradarbiauti, įsitikinti paslaugų kokybe už konkurencingą kainą. Savo rūpesčius nedvejodami palikite mums ir rūpinkitės savo verslo gerove.

155763-OUETGF-944

Įmonės veikla apdrausta profesinės civilinės atsakomybės draudimu.

Kiekvienas Jūsų esate unikalus, todėl tinkamą sprendimą parinksime būtent Jums.

Sertifikatai ir pažymėjimai

Straipsniai apie mus

logo

Vietoje vieno lito siūlo nulį su įsipareigojimais vieneriems metams

Edita Slavinskienė, UAB „Finansų sprendimai“ direktorė, sako, kad dabar galiojantis reikalavimas suformuoti įstatinį kapitalą prieš įmonę registruojant šios formos subjektų populiarumui nekenkė. „Nematau didelio skirtumo, bet šiek tiek palengvinimo bus“, – sako p. Slavinskienė. Jos nuomone, verslą pradėti visiškai be pinigų yra neįmanoma. „Pradėti nuo nulio gali vienetai. Kas rimtai svarsto apie verslą, sugalvoja ir iš kur gauti pinigų“, – nurodo p. Slavinskienė.

Skaityti