Mūsų specialistai teikia įvairių įmonių – UAB, MB, AB, IĮ, VšĮ ir kt. – steigimo paslaugas.
Taip pat siūlome konsultacijas įmonių steigimo ir finansiniais klausimais, kurias teikiame Kaune (Savanorių pr. 192-311) ir Vilniuje (Žalgirio g. 92, 4a). Daugiau informacijos telefonu 8 678 49616) bei elektroniniu paštu.

Įmonės steigimo ANKETA.pdf / ANKETA.doc

Nuo ko pradėti?

Jeigu Jus  domina įmonių steigimas, padėsime Jums žengti kelis paprastus žingsnius.

1 ŽINGSNIS. Tinkamas įmonės vardas.

Norėdami, kad Jūsų įmonės steigimas būtų ne tik juridiškai teisingas, bet ir sėkmingas, apmąstykite, kokiu vardu įmonę pavadinsite. Verta su visu įmonės įkūrėjų kolektyvu pasvarstyti, kaip turėtų vadintis bendrovė. Jeigu numatoma jos veikla vietinėje rinkoje, puikiai tiks skambus lietuviškas pavadinimas. Jeigu norėsite, kad Jūsų individualios įmonės steigimas vėliau nesustotų tik Lietuvoje, bet veikla plėstųsi ir į užsienio rinkas, apsvarstykite tokius lietuviškus arba lotyniškus žodžius, kurie ir užsieniečiui būtų suprantami. Paprastas kelių skiemenų žodis, pasibaigiantis galūnėmis „us“ arba „as“ nevers kitataučio laužyti liežuvio, bus lengvai įsidėmimas. Dėl vardo taisyklingumo galite pasitarti su Valstybinės Lietuvių Kalbos Komisijos (VLKK) specialistais, paskambinę numeriu 852725094. Jeigu nesugalvojate tinkamo pavadinimo, alternatyvų pasiūlyti galime ir mes.

Labai svarbu ne tik taisyklingas, bet ir juridiškai tvarkingas vardas. Būkite tikri, kad įmonės steigimas internetu ar įprastu būdu vyksta registruojant naują vardą. Juridinių asmenų registras Jums padės sužinoti, ar toks vardas dar nėra užimtas, galėsite jį rezervuoti ateinantiems 6 mėnesiams.

2 ŽINGSNIS. Steigimo dokumentų pildymas.

Kiekvienos individualios įmonės steigimas reikalauja atlikti tą pačią procedūrą – užpildyti steigimo dokumentus.

Jeigu įmonės steigimas  internetu vyksta arba kitu būdu, Jums  vis tiek bus reikalinga paruošti Steigėjo sutartį, su nurodytomis UAB ar kitokios įmonės sąlygomis. Taip pat turėsite parengti įstatus ir steigiamąjį akcininkų susirinkimo protokolą, gali būti reikalinga ir akcininkų sutartis.

Norėdami, kad vyktų įmonės steigimas, pateiktuose dokumentuose turėsite nurodyti buveinę, veiklos tikslus, akcininkus ir kapitalą, organus, vadovą, Juridinio asmens kontaktinę informaciją. Jeigu įmonių steigimas vyksta internetu, turėsite naudoti elektroninį parašą.

3 ŽINGSNIS.

Kapitalo formavimas. Jeigu Jus domina UAB įmonių steigimas, tuomet reikės suformuoti įstatinį kapitalą – tam tikslui atidarytoje banko sąskaitoje įnešti ne mažiau kaip 2500 €.

4 ŽINGSNIS. Registracija.

Atlikę šiuos veiksmus, pateikite notarui dokumentus patvirtinimui (gali tekti patvirtinti ir banko pažymą apie Jūsų įneštą UAB įstatinį kapitalą bei buveinės savininko sutikimą ten įkurti UAB). Įmonės steigimas eis į pabaigą kai šiuos patvirtintus dokumentus pateiksite Juridinių asmenų registrui.

Steigiant įmonę, Jums prireiks šių dokumentų:

Įmonės pavadinimo.
Įmonės steigėjo duomenų – vardo, pavardės, asmens kodo, tikslaus namų adreso.

Jei įmonės steigėjas nėra direktorius, tuomet reikalingi būsimo įmonės direktoriaus duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, namų adresas.
Numatomi valdymo organai.
Įstatinio kapitalo dydis, nominali akcijų vertė, valdomos dalys.

Registracijos adresas.

Mes steigiame šias įmones:

UAB steigimas  – siūlome 4 UAB steigimo būdus, nuo savarankiško įsteigimo su mūsų pagalba ruošiant dokumentus iki pilno įmonės su banko sąskaita, antspaudu ir įstatiniu kapitalu įsteigimo.

UAB steigimo kainos nuo 80 €.

Uždaroji akcinė bendrovė yra Lietuvoje populiariausia įmonių rūšis. Remiantis 2015 metų pradžioje pateiktais Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje buvo registruota beveik 60 tūkst. uždarųjų akcinių bendrovių. Tokios įmonės steigimas turi savų privalumų ir trūkumų. Steigiantieji uždarąją akcinę bendrovę turėtų atminti, jog:

Tokių įmonių steigimas (UAB) galimas tik turint įstatinį kapitalą (ne mažiau kaip 2500 €). Tačiau, nepasisekus verslui, esant bankrotui, akcininkai rizikuoja ne savo asmeniniu turtu, o tik tuo, kurį investavo į verslą.

Naujos lėšos gali būti pritraukiamos išleidžiant naujas akcijas ir padidinant akcininkų skaičių.

Akcininkai uždirbtas pajamas gauna tik per dividendus. Pasitraukti iš verslo galima parduodant savo akcijas.

Kai įmonės kolektyvas yra ne didesnis kaip 10 žmonių, o pajamos per mokestinį laikotarpį neviršija 300 000 €, taikomos tam tikros mokestinės lengvatos.

Daugiau informacijos apie uždarosios akcinės bendrovės steigimą rasite  čia .

Mažoji bendrija – smulkiam ir vidutiniam verslui sukurta teisinė forma.  Tokių įmonių steigimas įsigaliojo tik 2012 metais, taigi, tai tebėra nauja įmonių rūšis. Šios įmonės steigimas yra šiek tiek paprastesnis, nei UAB, nes nereikalingas 10 tūkst. lt įstatinis kapitalas. Tačiau dėl kai kurių griežtų reglamentavimo taisyklių nebuvimo, valdyti tokią bendriją bei spręsti tarpusavio klausimus gali būti šiek tiek sudėtingiau. Mažosios bendrijos nariai gali dirbti nesudarydami darbo sutarties bei mokėdami mažesnius mokesčius.

Daugiau informacijos apie mažosios bendrijos steigimą rasite  čia .

Individuali įmonė – greitas ir patikimas įmonės steigimas.  Paprastai įmonę steigia ir jai vadovauja tas pats asmuo. Individualios įmonės steigimas yra šiek tiek rizikingesnis, nes rizikuojama visu savininko turtu, o ne tik investicinėmis lėšomis. Tačiau tokių įmonių steigimas turi ir itin pastebimus privalumus: nereikalingas įstatinis kapitalas, lengva išsiimti pajamas, galima dirbti vienam, todėl mažėja mokesčių, esant poreikiui, įmonę galima perorganizuoti į UAB ir kt.

Individualios įmonės steigimo kainos nuo 72 €. Daugiau informacijos apie IĮ steigimą rasite čia .

VšĮ – tai pelno nesiekianti organizacija, apribota tam tikrų teisinių reglamentų. Finansinė nauda gaunama iš fizinių ir juridinių asmenų, pasinaudojant mokesčių lengvatomis bei kuriant komercinėje veikloje naudingą viešąjį įvaizdį.  Kokybiškas VšĮ steigimas Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Viešosios įmonės steigimo kainos nuo 150 €. Daugiau informacijos apie viešosios įstaigos steigimą rasite čia .

AB – greitas AB steigimas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie akcinės bendrovės steigimą rasite čia .

Labdaros ir paramos fondas  – pagalba steigiant labdaros ir paramos fondą. Daugiau informacijos rasite čia .

Asocijacija – patikimas asociacijos steigimas. Daugiau informacijos rasite čia .

Bendrijos – sodininkų, komanditinės ūkinės, tikrosios ūkinės ir kt. bendrijų steigimo paslaugos. Daugiau informacijos rasite čia .

Dažnai asmenims, kuriantiems savo verslą, sunku suformuoti įstatinį įmonės kapitalą dėl lėšų ir laiko trūkumo. Mūsų specialistai suformuos įstatinį kapitalą už Jus ir įsteigs įmonę.

Įmonių steigimas – jeigu Jums reikalinga nauja įmonė greitai

Išsirinkite jau įsteigtą įmonę iš mūsų siūlomo parduodamų UAB sąrašo ir turėkite ją per pusvalandį ! Jos pardavimo kaina – tik 299 €, o Jūs jau gaunate įmonę, kuri turi:

Atsiskaitomąją sąskaitą banke.

Visus įmonės steigimo dokumentus.

Yra įregistruota VMI.

Turi antspaudą.

Turi esamos buveinės adresą.

Galite įsteigti įmonę savarankiškai su mūsų pagalba – įmonių steigimas internetu

Pagal Jūsų pasirinktą verslo formą paruošime visus reikalingus dokumentus, kuriuos išsiųsime Jums elektroniniu ar įprastu paštu, pridėdami detalias instrukcijas su visais įmonės steigimo etapais. Dokumentų paruošimo įmonės steigimui kainos: UAB – 100 €, IĮ – 72 €, VšĮ – 150 €.

Taip pat teikiame patikimas ir greitas UAB steigimo paslaugas ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune, – bet ir visoje Lietuvoje. Įmonių steigimas vos per dvi dienas!