Neefektyvus apskaitos valdymas
Ar žinojote, kad…
apskaitaProfesionali buhalterijos apskaita
gali padėti sutaupyti
patarejasBuhalteris gali būti geriausias jūsų
finansų patarėjas
savalaike apskaitaKruopšti savalaikė apskaita ne privalumas,
o būtinybė!
bendradarbiavimasTamprus bendradarbiavimas – tiesiausias
kelias į verslo sėkmę!
ar zinojote
Profesionali buhalterinė apskaita
nebūtinai kainuoja brangiau!
Atsiųskite užklausą ir gaukite pasiūlymą
PROFESIONALIAI APSKAITAI per kelias valandas!

Mūsų tikslas ne tik teikti aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą, bet ir tapti jūsų partneriu, finansų patarėju.
 Nauja įmonė Jau vykdanti veiklą
Novatoriški sprendimai
Lankstūs atsiskaitymo būdai
Partneriavimu pagrįsta apskaita
Savalaikis ir operatyvus bendradarbiavimas

Siūlome nuotolinį buhalterinės apskaitos tvarkymo būdą už priimtiniausią kainą. Patogus procesas, kurio metu klientas – įmonė, įves dalį duomenų patys, tai leis taupyti jūsų buhalterinės apskaitos kaštus. Klientas pildys reikiamą informaciją pats: sąskaitos – faktūras, kasos dokumentai, banko išrašai ir pirminiai apskaitos duomenys. Toks būdas leidžia klientui nebemokėti už techninį duomenų suvedimą ir taip mažina buhalterinės apskaitos paslaugų kaštus. Taip pat, klientai tokiu būdu gali bet kada matyti visą buhalterinę informaciją.
Už buhalterines paslaugas galima atsiskaityti naudojant fiksuotą paslaugų mokestį arba kintantį, kuris paremtas vertinamų duomenų kiekiu. Artėjant metų pabaigai savo klientams ruošiame tarpines, kontrolines finansines ataskaitas. Taip pat, prisiimame visą materialinę atsakomybę už teisingą bei savalaikį buhalterinės apskaitos tvarkymą. Į tai įeinančios paslaugos: buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo, fiansinių ataskaitų ruošimas, darbo užmokesčio apskaita, ilgalaikio turto apskaita, pranešimų ir ataskaitų pateikimas Sodrai, deklaracijų pildymas ir pateikimas VMI, ataskaitų pildymas ir pateikimas Statistikos departamentui bei įmonių konsultacija įmonių veiklos mokesčių ir finansinės atskaitomybės klausimais.
Mes žinome, kad tik tamprus partneriavimas tarp įmonės ir apskaitininko gali nulemti sklandų įmonės darbą, nenumatytų situacijų išvengimą, geresnį planavimą. Nuo pat bendradarbiavimo pradžios turėsite jūsų įmonei priskirtą apskaitininką, kuriam rūpės jūsų progresas, darbų savalaikiškumas, efektyvumas. Jaunų specialistų komanda sukuria puikią sinergiją su ilgalaike patirtimi kurią turime sukaupę. Partnerių pagalba spręsime įvairias apskaitos problemas. Dirbdami su partneriais kitose srityse visapusiškai galime atstovauti jusų verslą.
Mes griežtai laikomės terminų, kad jūsų procesai vyktų sklandžiai. Operatyviai reaguojame į jūsų užklausimus, bendrai sprendžiame iškilusias problemas bei susidariusias situacijas. Gausi specialistų komanda pasiruošusi atsakyti į jusų turimus klausimus.
buhalterine apskaita
imoniu steigimas